Na jaře(!) když dělám alespoň základní postřiky stromků mědí nebo sírou a zbyde, tak se zbytkem pamatuji i na muchovníky. Prevence?Viditelnější zlepšení ale žel nepozoruji.
Přitom napadení listů bývá v létě(!) mocné a esteticky až přímo odpuzující! Stříknout to už ze zoufalosti nějakým systémovým utrejchem se však neodvažuji, mám tam tou dobou už kolem další dozrávající věci. V tomto směru pro muchovníky dávám já palec dolů









