Olea europeana

zde můžete probrat vše o pěstování oliv

Moderátor: Stanley_51

Odpovědět
Mirek223
desátník
desátník
Příspěvky: 1199
Registrován: 28 srp 2024, 22:21
Bydliště: Břeclav

Re: Olea europeana

Příspěvek od Mirek223 »

Již vloni jsem o olivovníku uvažoval, byla to v té době otázka místa, dokonce jsme byli na čumendo u prodejce kousek za Břeclaví https://www.olivovnik.cz/, ale odložil jsem to. Nedávno měli v Lidlovi olivovníky cca za stovku, a tak jsem jeden zakoupil. Malý, ale pěkný, když jsem tam jel druhý den pro další, tak už něměli. Nyní rozkvetl a má se k světu. Asi přec jen pořídím i něco většího.

Obrázek
nene
čestný člen ( přispívající )
čestný člen ( přispívající )
Příspěvky: 4791
Registrován: 09 říj 2016, 13:28
Bydliště: Vsetínsko (425, mrazová kotlina) + Hodonínsko(165)

Re: Olea europeana

Příspěvek od nene »

Mirek223 píše:
29 kvě 2026, 12:09
Asi přec jen pořídím i něco většího.

Něco z těchto? :D :wink:
https://eplodiny.cz/?sekce=kategorie&fi ... ovn%C3%ADk
Odpovědět