
Olea europeana
Moderátor: Stanley_51
Re: Olea europeana
Již vloni jsem o olivovníku uvažoval, byla to v té době otázka místa, dokonce jsme byli na čumendo u prodejce kousek za Břeclaví https://www.olivovnik.cz/, ale odložil jsem to. Nedávno měli v Lidlovi olivovníky cca za stovku, a tak jsem jeden zakoupil. Malý, ale pěkný, když jsem tam jel druhý den pro další, tak už něměli. Nyní rozkvetl a má se k světu. Asi přec jen pořídím i něco většího.



