Netuším proč, ale vypadá to, že tento rok žádné plody na Pákistánském velikánovi nebudou. Obrustá, ale plody nikde U pár dalších moruší budu vůbec ráda, jestli přežijí obrůstáním od dolní části kmene. Moruše Bzenecká od Petra z H vypadá taky zajímavě. Doufala jsem že poroste z pupenů pod místem, kde jsem šmikla špičák.

Raší ale více méně ve spodní polovině, když nepočítám podnož. Že by to bylo tím suchem?
GD v pohodě, přikládám detail plodu pro porovnání.
