Tmavý Navrátil, Palmares a BT Safro



Moderátor: Stanley_51






Na révu mi chodila kuna. Důkazní mateliál ležel na zemi pod keři. Ta dokázala poničit i pytlíky z rašlového úpletu.meyer píše:jojo, myšky chrupou za chalupou a nespí...
![]()















Áno- aj u mňa to tak bývalo- ALE - napr. včera som ledva obral za hrsť nenačatých fíg- cca na 100ks zrelých papkali osy, včely, bzdochy- boli aktívne ako v strede leta...a octomiliek tisíce....octomilky(asi suzuki) - pred pár dňami kládli vajíčka do nie úplne zrelých fíg- nie cez oko- ale priamo na povrchu...takže pri dozrievaní(nie prezrievaní)- sú plody už znehodnotené...moonvil píše:Fíky zrají i v tomto nepříliš horkém počasí a paradoxně je to nyní příjemnější práce než v srpnu a začátku září, protože téměř vůbec již neškodí octomilky ani žádný jiný hmyz, takže není potřeba sáčkovat.
]
Áno- aj u mňa to tak bývalo- ALE - napr. včera som ledva obral za hrsť nenačatých fíg- cca na 100ks zrelých papkali osy, včely, bzdochy- boli aktívne ako v strede leta...a octomiliek tisíce....octomilky(asi suzuki) - pred pár dňami kládli vajíčka do nie úplne zrelých fíg- nie cez oko- ale priamo na povrchu...takže pri dozrievaní(nie prezrievaní)- sú plody už znehodnotené...moonvil píše:Fíky zrají i v tomto nepříliš horkém počasí a paradoxně je to nyní příjemnější práce než v srpnu a začátku září, protože téměř vůbec již neškodí octomilky ani žádný jiný hmyz, takže není potřeba sáčkovat.
]
